Doğa Kaşifleri Kampı

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü İzcilik branşı Doğa Kaşifleri Kampı'nı iftiharla sunar.

 

Çocuklarımızın doğayla baş başa zaman geçirecekleri kampımız eğitici ve öğretici bir kamp olmasının yanında çocuklarımızın üst bilişlerini geliştirerek neyi yapıp neyi yapamayacaklarını anlamalarını geliştirecek eğitsel aktiviteleride içermektedir.

Sadece yavrukurt ünitelerimizdeki yavrukurt izcilerine yönelik bir kamptır. Kampa katılmak isteyen Kümebaşları Furkan KARACAN (05357240187) veya İpek MEDİŞOĞLU (05052713190) ile iletişime geçebilirler.

Sadece telefon ile yapılan kayıtlar esas alınacaktır. Son başvuru tarihi: 14.06.2014 olup bu tarihten sonraki müracaatlar değerlendirilmeyecektir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+