SASGSK 57. JOTA ve 18. JOTİ İçin Hazır!

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü İzcilik Branşı Uluslararası JOTA / JOTI etkinliği için gün sayıyor.

 

JOTA - JOTI (Jamboree On The Air ve Jamboree On The Internet) dünya genelinde 160 ülke yaklaşık bir milyon izcinin katılımı ile gerçekleşen bir faaliyettir. JOTA-JOTI' ye  grup veya bireysel olarak katılım sağlanabilir. İl, kulüp veya ünite bazında il içinde Cumartesi ve pazar günleri, gündüz ve gece boyunca JOTA-JOTI faaliyeti düzenlemek, düzenlenen faaliyetlere katılmak serbesttir.

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü İzcilik Branşı olarak bu yıl 10. kez katılacağımız etkinlikte, izci ve liderlerimiz 18 Ekim Cumartesi günü Gölcük TRAC binasına kurulacak telsiz istasyonunda JOTA, bilgisayar sınıfı ile de JOTI etkinliklerine katılma fırsatı bulacaklardır.

JOTI faaliyetinin internet sitesi değişmiştir. Aşağıdaki linkten kayıt olup JOTI faaliyetine bireysel olarak da katılabilirsiniz.

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için: www.world-jotajoti.info

 Türkiye JOTA / JOTI katılımcıları için TİF facebook grup adresi:

 https://www.facebook.com/groups/705908529458156/

Yarışmalar ile ilgili olarak bilgiler bu grup sayfasında paylaşılacaktır.

Ayrıca JOTA / JOTI sırasında gerçekleştirdiğimiz tüm etkinlik ve yarışmalar için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Tüm izci ve liderlerimizi 18 Ekim 2014 Cumartesi günü saat 12:00 – 15:00 arası Gölcük TRAC binasındaki JOTA / JOTI etkinliğimize bekliyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+