JOTA JOTİ Hazırlıkları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

sasgsk jota jotiKocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü İzcilik Branşı Uluslararası JOTA / JOTI etkinliği için hazırlıklarına devam ediyor.

 

JOTA - JOTI (Jamboree On The Air ve Jamboree On The Internet) dünya genelinde 160 ülke yaklaşık bir milyon izcinin katılımı ile gerçekleşen bir faaliyettir. JOTA-JOTI' ye  grup veya bireysel olarak katılım sağlanabilir. İl, kulüp veya ünite bazında il içinde Cumartesi ve pazar günleri, gündüz ve gece boyunca JOTA-JOTI faaliyeti düzenlemek, düzenlenen faaliyetlere katılmak serbesttir.

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü İzcilik Branşı olarak bu yıl 11. kez katılacağımız etkinlikte, izci ve liderlerimiz 18 Ekim Pazar günü kulüp izcileri ve tüm çocuklar için düzenlenecek organizasyon için hazırlıklarına devam ediyor.

Koordinatörlüğünü Fatih Büyükkol liderimizin yaptığı etkinliğimizde izcilik branşı liderlerimizin katkıları ile şekillenmeye devam ediyor.

Bu sene her yıldan farklı olarak tüm izci adaylarına açık olacak etkinliğimizin detaylarını çok yakında sizlerle paylaşacağız.

sasgsk jota joti

İzcilerimiz için genel bilgi olması açısından;

Aşağıdaki linkten kayıt olup JOTI faaliyetine bireysel olarak da katılabilirsiniz.

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için: www.world-jotajoti.info

WOSM Jota / Joti Facebok tanıtım sayfası:

https://www.facebook.com/jota.joti.wosm/

WOSM Jota / Joti Twitter tanıtım hesabı:

https://twitter.com/jotajoti/

 

Türkiye JOTA / JOTI TİF Facebook grup adresi:

https://www.facebook.com/groups/705908529458156/

Türkiye JOTA / JOTI Facebook tanıtım sayfası:

https://www.facebook.com/jotajotiturkey

Yarışmalar ile ilgili olarak bilgiler bu grup ve sayfada paylaşılacaktır.

Ayrıca JOTA / JOTI sırasında gerçekleştirdiğimiz tüm etkinlik ve yarışmalar için sosyal medya hesaplarımızı (facebook.com/sasgsk // twitter.com/sasgsk) takip edebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+