İzcilerimiz Yemin Törenine Hazır!

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü İzcilik Branşına bağlı aday izciler, Kartepe Pazarçayırında bulunan izci tesisinde hafta sonu kampı gerçekleştirdi.

 

 

50 izcinin katılımıyla gerçekleşen kampa, izci liderlerimizden; Elif Gündüz, Suat Yelkovan, Sebahattin Yaşa, Yalçın Yıldırım, Münevver Özbay Şahin, Tuba Zeyrek, Yasin Kıncak, Fatih Büyükkol, Emirhan Sezer Kaya, Hümeyra Karabiber eşlik etti.

 

Yemin törenine hazırlık yapan izciler, aynı zamanda arazide yaptıkları teknik faaliyetler ile de çevreyi tanıdılar ve çevrede yaşayan canlılar hakkında genel bilgi aldılar. Aldıkları teknik iz işaretleri, ateş çeşitleri, balta bıçak kullanımı gibi eğitimler ile iyi bir izci olma yolunda büyük bir adım attılar. Bununla birlikte oynadıkları çeşitli oyunlar ile keyifli vakit geçirdiler. İzciler ateş eğlencesinde, yemin töreninde yapacakları skeç, drama, ve şarkı söyleme gibi özel yeteneklerini sergilediler.

 

1200 mt yükseklikte bulunan izci tesisinde, doğayla iç içe iki gün geçiren izciler, çok eğlendiklerini, bir sonraki kampı sabırsızlıkla beklediklerini ve izci olmak için yemin törenine hazır olduklarını dile getirdiler.

 

Sizde izci olmak ve doğayı daha yakından tanımak, sıkı arkadaşlıklar kurmak isterseniz lütfen formu doldurup bize ulaşın. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+