Yönetim Kurulu Özel Gündem "LTS"

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu “LTS” özel gündemi için toplandı.

 

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek olan Liderlik Tanıtım Semineri için özel olarak toplandı.

Toplantıda kulüp genel ve özel gündemlerinin yanı sıra en fazla zaman 27 – 28 Eylül 2014 tarihlerinde gerçekleşecek olan Liderlik Tanıtım Semineri’ne ayrıldı.

Aktivitelerin, katılımcıların ve kurs programının gözden geçirilerek değerlendirildiği toplantıda katılımcı başvurularının çokluğu gözden kaçmadı.

Kulüp Başkanı İpek Medişoğlu; “Programımıza ilgi gösterip başvuru yapan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. Bu programla da görünüyor ki bizler için en önemli konu aramıza yeni katılacak lider adaylarımızın eğitimi ve oryantasyonu. Yönetim Kurulu olarak bu konuda özverili bir şekilde çalışıyoruz. Şimdiden kursa katılacak tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.” dedi.

Liderlik Tanıtım Semineri 26 – 27 Eylül 2014 tarihleri arasında 1 gece konaklamalı olarak Aksığın İzci Evinde gerçekleşecektir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+