Başkan Dr. Nevzat Doğan’dan İzciliğe Büyük İlgi

 

İzmit Belediyesi ile İzmit Kent Konseyi ortaklığında düzenlenen doğa yürüyüşünde Başkan Dr. Nevzat Doğan kulübümüz ve izciliğe büyük ilgi gösterdi. 

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın da yer aldığı etkinliğe İzmit Kent Konseyi Başkanı Cafer Kozluca, muhtarlar, sivil toplum örgüt temsilcileriyle çok sayıda  vatandaş katıldı.

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü İzcilik Branşı liderleri olarak üniformalı olarak katıldığımız yürüyüşte Başkanımız İpek Medişoğlu, ilçemizdeki izcilik çalışmaları hakkında yaygınlaştırılması için İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ile fikir alışverişinde bulundu.

Gölkay yakınındaki Hacıoğlu Köyünde  toplanan yüzlerce kişi buradan yayan olarak Paşasuyu'na gittiler. Yaklaşık  7 kilometrelik parkurda doğayla içi içe  güzel bir gün geçirenler etkinlikten oldukça memnun  kaldıklarını söylediler. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+