Saraybahçe Liderleri Yeni Sezona Hızlı Başladı!

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği yeni eğitim öğretim yılına yaptığı liderler toplantısı ile hızlı bir başkanlık yaptı.

 

 

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği olarak başta izcilik olmak üzere spor ve gençlik alanında bir çok başarılı etkinliğe imza atam kulübümüz yeni eğitim ve öğretim yılına da düzenlenen liderler toplantısı ile hızlı bir başlangıç yaptı.

İzcilik alanında 20 yıldır Kocaeli’nde hizmet veren kulübümüz İzmit’ten Darıca’ya kadar bir çok üniteye sahiptir. Son dönemlerde özellikle özel okul bünyesinde yaptığı başarılı çalışmalar ile ilgi çekmeye devam ediyor.

Düzenlenen son toplantı ile de hem yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu, hem de yaklaşan etkinlikler hakkında bilgi verildi.

Bu yıl 20. Yılını kutlayacak olan kulübümüz ilimizde bir çok çocuk ve gencin gelişimine destek olmaya devam etmektedir.

Sizde bu ailenin bir üyesi olmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Biz gençlere yatırım yapıyoruz! Çünkü gelecek onların!

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+