İzcilerimiz Kışa Merhaba Dedi

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü İzcilik Branşı Yuvacık Aksığın İzci Evi’nde hafta sonu kampı gerçekleştirdi. 25 ergin izci ve 6 yavrukurt katılımıyla gerçekleşen kampa İpek Medişoğlu, Suat Yelkovan, Elif Gündüz, Banu Yıldırımgeç, Murat Buran, Tuba Zeyrek, Yasın Kıncak ve Nuran Doğan liderlik etti.

 

Elektronik dünyadan uzaklaşıp doğayla baş başa kalmanın keyfini süren izciler, yoğun bir kamp programıyla kışa merhaba dedi. İlk kampları olmasına rağmen eğitim programında oldukça iyi bir performans gösteren izcilerimiz kamp ateşi eğlencesinde de kendi yazdıkları şarkıları seslendirdi.

Kamp müdürlüğünü yürüten Banu Yıldırımgeç, izcilerimizin performansından memnun olduğunu, kampın çok verimli ve eğlenceli geçtiğini ve izcilerimizin bir sonraki kamp macerasına hazır olduklarını söyledi.

 

İzcilerimiz doğa yürüyüşünde…

 

İzcilerimiz teknik iz işaretleri eğitiminde…

İzcilerimiz doğanın derinliklerinde keşifte…

 

Sizler de kamp macerasına katılmak, izci olmak isterseniz her cumartesi saat 12:30-13:30 arasında Kocaeli İzcilik İl Temsilciliği binasında (Mehmet Ali Kağıtçı Stadı yanı) gerçekleşen toplantılara katılabilirsiniz.

İletişim: 0505 271 3190 (İpek Medişoğlu)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+