KOCAELİ SARAYBAHÇE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

KOCAELİ SARAYBAHÇE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
 
Derneğimizin (Kulübümüzün) Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 13:00 (onüç)’de Fatih Mahallesi Koçal Sokak No: 103 Kat 1A İzmit / Kocaeli adresindeki kulüp merkezinde, aşağıdaki gündem gereği yapılacaktır.
 
Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde 27 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 13:00 (onüç)’de yine aynı adreste çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

Kulübümüz Bünyesinde Liderlik Tanıtım Seminer Düzenlendi

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği olarak aramıza yeni katılan ve izcilikle ilk defa tanışan lider adayı ve izci gönüllülerimize Liderlik Temel Semineri düzenledi. 12 Şubat 2017 tarihinde düzenlenen seminer kapsamında farklı okullarda ve meslek gruplarında görev yapan lider adaylarımıza izcilik çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Saraybahçe İzcileri 20. Yılını Coşkuyla Kutladı

Bundan tam 20 yıl önce küçük bir izci ünitesi olarak çalışmalarına başlayan Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü 20. Yılını coşkuyla kutladı.

 

 

SASGSK JOTA - JOTI ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

Her yıl binlerce izcinin aynı anda gerçekleştirdiği JOTA – JOTİ etkinliğini Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü olarak şenlik havasında kutluyoruz.

Birbirinden güzel oyun, yarışma ve atölyelerle 7 – 18 yaş grubu tüm çocuk ve gençleri şenliğimize bekliyoruz.

 

İzcilerimiz Kışa Merhaba Dedi

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü İzcilik Branşı Yuvacık Aksığın İzci Evi’nde hafta sonu kampı gerçekleştirdi. 25 ergin izci ve 6 yavrukurt katılımıyla gerçekleşen kampa İpek Medişoğlu, Suat Yelkovan, Elif Gündüz, Banu Yıldırımgeç, Murat Buran, Tuba Zeyrek, Yasın Kıncak ve Nuran Doğan liderlik etti.

More Articles...

Page 1 of 3

Biz Kimiz!

Kulübümüz; alanlarında uzman kişilerce İzcilik, AB Projeleri, Oryantiring, Doğa Sporları ve Gezi Organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz;

Bizimle iletişim kurun:

   

Keşşaf

Keşfetmek doğamızda var. Bizlerde doğayı bir araç olarak kullanarak, kendinizi keşfetmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Keşfetmek ihtiyaçtan doğar sloganıyla yola çıkan ekibimiz doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.

Sizde etkinliklere katılmak isterseniz: www.kessaf.org 

JoomShaper
Google+